Każdy krok ma znaczenie
Wsparcie terapeutyczne dla dzieci
w ŹRÓDŁO

Dołącz do naszej społeczności, gdzie profesjonalna opieka łączy się z miłością i zrozumieniem, by wspierać rozwój Twojego dziecka.

Poradnia Rehabilitacyjna dla Dzieci "ŹRÓDŁO" - Katowice

O Nas

Witamy w Poradni Rehabilitacyjnej dla Dzieci "ŻRÓDŁO", znajdującej się w sercu Katowic. Jesteśmy specjalistyczną poradnią, która koncentruje swoje działania na rehabilitacji i fizjoterapii dzieci. Nasze placówka to miejsce stworzone z myślą o najmłodszych i ich rodzinach, gdzie każde dziecko traktowane jest z największym szacunkiem i uwagą.

Naszym priorytetem jest znalezienie źródła trudności każdego dziecka i wsparcie rodziców oraz opiekunów w procesie terapeutycznym. Dzięki indywidualnemu podejściu do rehabilitacji, nasze działania są skoncentrowane na "małym - wielkim człowieku", jego zdrowiu, prawidłowym rozwoju oraz na poszanowaniu jego uczuć, godności i preferencji.

W poradni "ŻRÓDŁO" oferujemy szeroki zakres usług, w tym zajęcia indywidualne, grupowe oraz turnusy rehabilitacyjne. Nasz zespół specjalistów z dziedziny fizjoterapii dziecięcej, logopedii, neurologopedii, osteopatii, psychologii, terapii integracji sensorycznej (i nie tylko) stale rozwija swoje umiejętności, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

 

 

Nasza wizja

Dążymy do tego, aby stać się liderem w dziedzinie terapii dziecięcych na Śląsku. Nasza wizja to przyszłość, w której zapewniamy innowacyjne i najwyższej jakości usługi, wykorzystując holistyczne podejście oraz nowoczesne i sprawdzone metody terapii. Pragniemy, by nasza poradnia rehabilitacyjna była miejscem, które inspiruje i kształtuje pozytywne przemiany w życiu naszych pacjentów.

Nasza misja

Nasza misja to zapewnienie kompleksowej i spersonalizowanej opieki medycznej dla dzieci. Poprzez integrację nowoczesnych metod terapeutycznych w dziedzinach: fizjoterapii, logopedii, neurologopedii, osteopatii, terapii integracji sensorycznej, opieki laktacyjnej, psychologii i psychodietetyki, stawiamy na poprawę jakości życia i wsparcie rozwoju naszych pacjentów. Wierzymy w zintegrowane podejście terapeutyczne, zaangażowanie rodziny i pozytywną atmosferę, która sprzyja aktywności i osiąganiu postępów.

 

 

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz umówić wizytę, uzyskać więcej informacji o naszych usługach lub masz jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści są tutaj, aby pomóc i odpowiedzieć na wszelkie wątpliwości.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie pod numerami:

+48 535 590 537
+48 531 068 866

Alternatywnie, zapraszamy do wysłania wiadomości e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Jesteśmy tutaj, aby wspierać rozwój i zdrowie Twojego dziecka. Do zobaczenia w naszej poradni!

 

 

View the embedded image gallery online at:
https://zrodlo-rehabilitacji.pl/o-nas#sigProId413ae84a23

Opinie pacjentów

Z całego serca polecamy zarówno wizyty neurologopedyczne u p. Sandry, jak również terapię metodą Vojty z p. Małgosią. Do centrum (jeszcze wtedy w Bytomiu) trafiliśmy z polecenia gabinetu stomatologicznego przed podcięciem wędzidełka (tu polecamy dr Szczotkę, która od niedawna również przyjmuje w Źródle!). Między innymi problemy z karmieniem piersią zostały zażegnane dzięki kompleksowemu podejściu "źródlanych" specjalistów 🙂 ale też synek bardzo szybko wyszedł z problemów napięciowych i asymetrii. Obydwie Panie specjalistki są pełne empatii i wrażliwości na dobro pacjenta. Rodzice czują, że dzieci są zaopiekowane, a zastosowane terapie przynoszą świetne efekty!
Weronika S.
Pierwszy raz w życiu spotkałam takiego lekarza jak pani Sandra - z prawdziwego powołania, z ogromną wiedzą, mega kompetentna, a do tego mega mega sympatyczna, uśmiechnięta, taka po prostu ludzka. Aż miło jechać do niej na kontrolę 😀 Zaczęliśmy jeździć do niej z synem ponad miesiąc temu i w końcu zostaliśmy dobrze pokierowani co i jak mamy robić, i już jest poprawa jeśli ktoś się zastanawia, czy tu iść - proszę się nie zastanawiać, tylko dzwonić i się umówić 🙂 serdecznie polecam! 5/5, nie inaczej!
Marlena Cz.
Pani Sandra na tyle zdobyła moje zaufanie, że diagnozowałam i leczyłam u p. Sandry dwojkę dzieci. P. Sandra jest bardzo szczegółowa; z łatwością zauważa problemy, gdzie inni specjaliści ich nie widzą. Pięknie przeprowadza przez proces terapii/leczenia, który oczywiście przebiega pomyślnie i z pozytywnymi skutkami. P. Sandra potrafi szczegółowo i cierpliwie tłumaczyć zalecenia/ćwiczenia, które należy wykonywać w domu i które naprawdę dają efekty.
Sylwia L.
Najlepsza poradnia w okolicy! Zespół który szeroko patrzy na dziecko i jego potrzeby. Serdecznie polecam usługi neurologopedę, terapeutki SI, fizjoterapeutki i psychodietetyka! Da się odczuć, że Panie że sobą współpracują, a rodzinna atmosfera sprawia, że chce się wracać. Serdecznie polecam 🙂
POLGRAF Pieczątki
Bardzo polecam wizytę i konsultacje Pani Sandra cudowna osoba. Wyróżnia się tym, że patrzy na małego człowieka bardzo holistycznie, dzięki czemu diagnoza jest kompletna i trafna. Dostaliśmy wskazówki i rady, że działać trzeba na kilku płaszczyznach, dzięki czemu wiemy już, że do dalszej pracy musimy włączyć innych specjalistów. Podejście do dziecka jest ogromnie empatyczne co pomaga łatwiej nawiązać kontakt na linii dziecko-specjalista. Polecamy ogormnie !
Dorota W.
Do Pani Sandry trafiliśmy z 2 miesięczną córeczką, która od samego początku miała duże trudności związane z karmieniem piersią. Wcześniej oceniana była przez położną, pediatrę oraz CDL jednak dopiero Pani Sandra trafnie zdiagnozowała problem naszej córeczki. Ustaliła terapię dzięki której jesteśmy na coraz lepszej drodze aby go rozwiązać. Pani Sandra doradziła również wizytę u innych specjalistów, którzy mogą pomóc w rozwoju naszej córki za co serdecznie dziękujemy. Polecam Panią Sandrę, która jest świetnym specjalistą i dzięki stałemu, szybkiemu kontaktowi jesteśmy spokojni i zadowoleni.
Mateusz M.
Pani Sandra jest profesjonalistką na najwyższym poziomie ! Opiekuje się naszym 15 miesięcznym Antosiem od kilku miesięcy i z radością obserwujemy jego postępy. Pani Sandra nie ogranicza się do swojej wąskiej specjalizacji, ale szuka nietypowych rozwiązań, chętnie współpracując z fizjoterapeutą i osteopatą. Jest aktywną słuchaczką i niejednokrotnie nasza wizyta przekraczała wyznaczony czas jej trwania. W jej gabinecie czujemy się swobodnie i właściwie zaopiekowani. Szczerze polecamy !
Andrzej S.
Fantastyczne miejsce! Córka uwielbia zajęcia u Pani Iwony. Pełen profesjonalizm i ogromne wsparcie! Wszyscy bardzo uprzejmi i przyjaźnie nastawieni ❤️ Polecam!
Magdalena P.
Bardzo polecam Centrum Źródło. Korzystam z wizyt u osteopaty. Pan Michał Matuszak daje jasne wskazówki, bardzo dokładnie tłumaczy, jak ćwiczenia wykonywać w domu, odpowiada cierpliwie na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Pełen profesjonalizm. Co ważne, oczekiwanie na wizytę nie jest długie:)
Ewelina K.
YMEDIA.pl